Náš tým

Václav Polák

Tvorba webů, programování a SEO

Adrien Junga

Webová grafika a webdesign, správa e-shopů

Jan Komender

Tisková grafika, tvorba reklam

Naše další činnosti

Technology Solution je firma zabívající se datovými sítěmi s tvorbou struktury webových stránek. V oblasti informačních technologí se pohybuje už řadu let a tak má jisté zkušenosti v tomto oboru. Věnuje se tedy zejména montážemi datových cest, instalováním a nastavováním datových a cloudových uložišť, serverových aplikací a v neposlední řadě také servisem a poradenstvím v oblasti elektroniky.

myEET – system nabízející jednoduché a přehledné řešení pro EET a vedení daňové evidence. Mezi jeho další přednosti patří například přehledné zobrazení příjmů a výdajů nebo možnost připojení na moderní datové centrum TFST. Díky své jednoduchosti a výkonému zařízení je tak naše řešení špičkové a připravené na vše. 

ESHOP-TFST Vám může nabídnout bohatou škálu různých produktů z oblasti IT. Naleznete zde jak hardwarová tak softwarová zařízení pro Vaši domácnost, kancelář, nebo jen k osobnímu užití. Ze sféry internetových zařízení u nás najdete například routery, switche, injektory, antény a spoustu další elektroniky. Mezi našimi produkty také mimo jiné najdete širokou nabídku repasovaných počítačů a notebooků za příjemné ceny.